US-911 | Finanční účetní - práce na plný nebo zkrácený úvazek

20 may
Personal.cz
Urbanización Pro

20 may

Personal.cz

Profil společnost:

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost ARBOTEQ s.r.o. - provozovatel internetového obchodu SKYMAN.CZ, poskytují služby - školení, revize OOPP. Pohybují se v oblasti specifického segmentu Osobních ochranných prostředků pro profesionální použití lezci, záchranáři, etc. Na trhu fungují od roku 2014 a od té doby pomalu, ale trvale rostou - obratem, prostorem, počtem spolupracovníků.

Více informací o společnosti naleznete na www.skyman.cz.

Náplň práce:

- práce v ERP ABRA Flexi

- příprava podkladů pro měsíční agendu DPH

- zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny, interních dokladů

- příprava podkladů pro DPPO, DPFO v součinnosti s hlavní účetní v rámci závěrkových operací

- kontrola a odsouhlasení pohledávek a závazků

- komunikace se zákazníky/dodavateli

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou

- znalost daňových a účetních předpisů a podvojného účetnictví

- výborná znalost práce na PC (Word, Excel, internet)

- znalost účetního programu ABRA Flexi výhodou

- pracovní zkušenosti v oblasti účetnictví a DPH min. 1 rok

- spolehlivost, samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

- plný nebo zkrácený úvazek (0,8)

- pozice ve stabilní společnosti s trvalým růstem

- flexibilní pracovní doba (Start v 7.00-10.00 - Konec dle příchodu)

- mzdové ohodnocení na základě vzdělání a praxe

- možnost občasné práce na Home Office

- mladý a malý přátelský kolektiv, open minded prostředí se zaměřením na environmentální zodpovědnost

- možnost si napracovat hodiny

- sleva na sortiment obchodu

- káva, čaj a občerstvení na pracovišti

- firemní vzdělávání - školení, nové dovednosti z účetní a daňové praxe

- pracovní notebook a mobilní telefon

Mzda: 24 000,- až 37 000,- (na základě úvazku, vzdělání, praxe)

Místo práce: centrum Brna

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [email protected]

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 5. 6. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

El anuncio original lo puedes encontrar en Kit Empleo:

Postulate a este anuncio

Muestra tus habilidades a la empresa, rellenar el formulario y deja un toque personal en la carta, ayudará el reclutador en la elección del candidato.

Suscribete a esta alerta:
Escribe tu dirección de correo electrónico, te permitirá de estar al tanto de los últimos empleos por: us-911 | finanční účetní - práce na plný nebo zkrácený úvazek
Publica un nuevo anuncio gratuito
Necesitas publicar un anuncio? Con más de 1 millón de usuarios únicos al mes en corto encontrarás el candidato ideal para tu empresa, ¿qué estás esperando!
Publica ahora

Suscribete a esta alerta